Вход / Регистрирай се

Петко Петков: Мачът със Септември не беше никак лесен

Петко Петков: Мачът със Септември не беше никак лесен

Треньорът на ЦСКА 1948 Петко Петков остана доволен от победата с 5:0 над Септември.
Според него резултатът заблуждава, че мачът е бил лесен, защото на терена е било доста трудно за неговия отбор.
"Септември е отбор с доста опитни и добри млади играчи. Не направихме пропуски и развихме резултата. Реализирахме головите си положения и решихме бързо мача. Радва ме концентрацията в отбора. Във Втора лига няма лесни мачове. Предстои ни мач с Дунав, който е бонус за нашия отбор. Ще се опитаме да си починем и да се настроим за него. Ще преценя дали да дам почивка на някого след тренировката във вторник. Ако всичко с всеки е наред ще излезем в оптимален състав", каза Петко Петков.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички