Айнтрахт вече чака Локо Пд или Страсбург

Отборът на Айнтрахт (Франкфурт) на практика си осигури участие в плейофите за влизане в групите на Лига Европа, след като разгроми с 5:0 като гост Вадуц в Лихтенщайн и гледа спокойно преди реванша след седмица.

В следващия кръг съперник на Айнтрахт ще бъде крайният победител от двойката Локомотив Пловдив - Страсбург (0:1 след първия мач на "Лаута").

Филип Костич даде бърз аванс от два чисти гола за Айнтрахт, след като се разписа в 11-ата и 27-ата минути. Доминик Коор направи резултата класически в 40-ата. След почивката Гонсало Пасиенсия (53) и Мият Гачинович (63) довършиха Вадуц.

Победа с 5:0 записа и италианският Торино, който победи с такъв резултат у дома Шахтьор Солигорск.Андреа Белоти (2,63), Ицо (15), Де Силвестри (72) и Бонифаци (76) бяха точни за домакините, които могат да се чувстват уверен участник в плейофите.