Росен Кирилов: Има напрежение във всяко едно ниво на клуба

Наставникът на Етър Росен Кирилов разкри, че в целия клуб има голямо напрежение, което влие на представянето на играчите. Това той заяви след домакинската загуба с 0:2 от Славия в 18-ия кръг на efbet Лига.

“Допуснахме ранен гол, след като не успяхме да реагираме добре при наш корнер. Това ни обърка плановете. Въпреки това, стояхме добре в атака през първото полувреме. Можехме да се върнем в мача, но Даниел Младенов изпусна ситуация за изравняване. След това те ни вкараха още един гол до 30-ата минута. Втората част дойде умората и ни беше изключително трудно.

Има много неясни неща в отбора и голямо напрежение във всяко едно ниво на клуба. Оставка? Ще преспа и утре ще реша. Предстоят ни трудни мачове срещу Царско село и Ботев (Враца), трябва да спечелим шест точки в тях. Във футболистите ни има голямо напрежение, по горните етажи също, а това влияе на играчите. Не искам да казвам какви неща се говореха при нас”, заяви Кирилов след мача.