Висока оценка за Камен Хаджиев при победата над Жоро Миланов и МОЛ Види

Българският защитник Камен Хаджиев изигра много силен мач при победата на Академия Пушкаш с 3:1 като гост на МОЛ Види в среща от 13-ия кръг на унгарското футболно първенство.

Хаджиев беше на терена през всичките 90 минути и получи втора най-висока оценка за представянето си от състава на гостите след автора на два от головете Адам Дюрчо.

За домакините като титуляр започна друг българин Георги Миланов, но на почивката той беше заменен от Анел Хаджич при резултат 0:2. Давид Ванечек изведе гостите напред още в третата минута, след което Дюрчо се разписа два пъти.

Домакините стигнаха до почетен гол в последните секунди чрез Роналд Юхас. МОЛ Види е втори в класирането с 26 точки, а Академия Пушкаш е четвърти с 23.