Ботев и ЦСКА 1948 отново не си вкараха, ВАР запази шансовете на "червените" за Европа - отзивите на живо

Чикаго със зрелищен успех над Лас Вегас

Чикаго Блекхоукс постигна зрелищен успех с 5:3 при гостуването си на Лас Вегас Голдън Найтс в мач от редовния сезон в НХЛ.

"Златните рицари" започнаха отлично мача и вкараха два гола още до седмата минута чрез Уилям Кериър и Уилям Карлсон, но това само ядоса "черните ястреби", които отговориха с 5 безответни попадения, дело на Патрик Кейн, Калвин де Хаан, Ерик Густафсон, Кърби Дач и Дилан Стром.

Минута пред края на двубоя Нейт Шмид вкара трети гол за Лас Вегас, с който оформи крайния резултат.

В другите два мача от тази нощ Отава победи при гостуването си на Ню Джърси с 4:2 след хеттрик на Жан-Габриел Паго, а с два гола на ветерана Джо Павелски Далас победи с 3:1 Калгари като гост.