Вход / Регистрирай се

Виктория Волей победи Локомотив с 4:1 в двустранна игра

Виктория Волей победи Локомотив с 4:1 в двустранна игра

Виктория Волей (Пловдив) продължава подготовката си за новия сезон в мъжката Висша лига.

Възпитаниците на треньора Атанас Митрев изиграха днес двустранна игра срещу съгражданите си от ПСК Локомотив.

Спарингът се проведе в залата на СУ „Цар Симеон Велики“, а „викторианците“ се наложиха с 4:1 (25:18, 19:25, 25:22, 25:18, 25:19) гейма.

В неделя (20 октомври) Виктория Волей приема от 14,00 часа Родопа (Смолян) в залата на СУ „Цар Симеон Велики“ в първи кръг от държавното първенство при юношите старша възраст.

На 26 октомври пък започва сезонът във Висшата лига, като Виктория Волей приема Берое (Стара Загора).

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Волейбол

Виж всички