Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

Мондиал 2026: Еквадор - Германия

"Бултрасите" бесни - накараха Тодор Неделев и останалите да свалят фланелките

Привържениците на Ботев (Пловдив) бяха бесни след поражението на "канарчетата" с 0:3 от Ботев (Враца) в поредния кръг от българския шампионат.

Отборът на Желко Петрович продължава с трагичното си представяне от началото на сезона и се крепи на предпоследното място в класирането на efbet Лига. След последния съдийски сигнал във Враца феновете накараха играчите да свалят фланелките си.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички