Рен и Брест не успяха да си вкарат

Отборът на Рен не успя да победи Брест в домакинството си от 24-ия кръг на Лига 1. Срещата на “Роажон Парк” приключи при резултат 0:0.

Домакините бяха по-настоятелни и повече търсеха победата. Те отправиха 17 удара, но само 2 точни. Със сериозни пропуски в мача се отличиха Флавиен Тет и Мбайе Нианг в самото начало на срещата, както и Джеймс Леа Силики в средата на първата част.

Второто полувреме обаче бе доста по-скучно и шансовете пред двете врати почти липсваха.

В крайна сметка мачът завърши без голове и без победител. Рен запазва 3-ото си място с 41 точки, докато Брест се намира на 13-ото място с 30 точки.