Осасуна и Валядолид намериха начин да продължат "черните" си серии

Отборите на Осасуна и Валядолид завъртяха 0:0 в мач от 20-ия кръг на Ла Лига. И двата тима още нямат победа от поне месец. Памплонци не са постигали успех в Примера от пет мача, докато “бяло-виолетовите” са в серия от осем срещи без прибавяне на три точки.

“Червените” имаха по-добрите положения през първата част с два далечни удара на Есекиел Авила и изстрел на Адриан. В 58-ата минута Сержи Гуардиола елегантно прехвърли вратаря на наварския тим, но топката намери гредата. До края на двубоя Чими Авила пропусна още две добри възможности.