Септември нямаше проблеми с Черноморец (Балчик)

Отборът на Септември не се затрудни с Черноморец (Балчик) в мач от 22-ия кръг на Втора лига. Тимът от София се наложи с категоричното 4:0 след две попадения на Преслав Йорданов и по един гол на Спас Георгиев и Иван Тилиев.

53 Септември (София) - Черноморец (Балчик)

Резултатът бе открит от домакините още в 14-ата минута. Тогава Георгиев се разписа от дузпа. В 36-ата от близко разстояние Йорданов удвои преднината на Септември. В последните минути на срещата паднаха още две попадения във вратата на Балчик. В 81-ата Йорданов също се разписа от дузпа, а три минути по-късно Тилев с фалцов удар оформи крайното 4:0.

С победата си днес Септември вече има актив от 52 точки. Играчите на Милен Радуканов остават на втора позиция на три точки от лидера ЦСКА 1948, но и с мач по-малко. Черноморец от своя страна е на 14-о място с 22.

Септември - Черноморец (Балчик) 4:0

1:0 Георгиев (16-д)

2:0 Йорданов (36)

3:0 Йорданов (81-д)

4:0 Тилев (84)