Зибанеджад с гол и две асистенции при успех на Рейнджърс срещу Детройт

Крис Крайдър се разписа в края на втория период при успеха на Ню Йорк Рейнджърс срещу Детройт с 4:1 в "Мудисън Скуеър Гардън" в мач от редовния сезон в Националната хокейна лига на САЩ и Канада.

Крейдер отклони удар на Мика Зибанеджад 2:55 минути преди края на третината, за да направи 2:1, след като отборите си размениха по един гол в първата част. Алексис Лафрениер, Райли Смит и Зибанеджад също отбелязаха за Рейнджърс, а Артемий Панарин допринесе за успеха с три асистенции.

Игор Шестеркин пък направи 31 спасявания, след като в събота допусна шест гола от 26 изстрела при загубата с 5:6 след продължение от новака в лигата Юта Хокей Клъб.

Дилън Ларкин вкара единствения гол за Червените криле в този мач, а Патрик Кейн направи асистенция за първата си точка през сезона.

Детройт и Ню Йорк Рейнджърс ще се срещнат отново в четвъртък.