ФК Свиленград срази Созопол, гостите недоволни от съдийството

В Свиленград, едноименния тим победи отбора на Созопол с 4:1. Срещата е от 12-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Тежка контузия и незачетен гол, предизвикаха недоволство на гостите от съдийството. Те понесоха двоен удар, около четвърт час след началото. Футболистът им Петър Зелямов беше ударен в главата с бутоните от съперник и го откараха в болницата със съмнение за комоцио. Иван Скерлев пък откри резултата за домакините. Още две положения пропиляха футболистите на Свиленград. Скерлев удвои в 50-ата минута.

Христо Христов направи резултата категоричен в 85-ата минута. В 90-ата пък Георги Станев реализира почетното попадение. Той веднага вкара още веднъж, но рефера не зачете гола му. Малко след това Христо Христов фиксира окончателното 4:1. След края на двубоя стана ясно, че пострадалия Петър Зелямов е с хематом на главата и отпътува със съотборниците си към Созопол.