Левски удари Славия като гост в Елитната група до 15 години

Левски победи Славия с 2:0 като гост в среща от шестия кръг на Елитната група до 15 години. Точни за “сините” бяха Крум Крумов и Красен Крумов.

През първото полувреме Левски беше по-добрият отбор на терена и още първите минути имаше няколко страхотни положения за гол. Откриващото попадение обаче падна малко преди да изтече половин час игра. Крум Крумов се опита да центрира от десния фланг и топката прехвърли вратаря на “белите”, за да се оплете в мрежата. При този резултат дойде и почивката.

Втората част започна страхотно за гостите и още в първата минута Красен Крумов се откъсна и реализира за 2:0. До края на мача темпото спадна и добрите ситуации за гол липсваха. При този резултат дойде и последният съдийски сигнал.

След тази победа Левски събира 13 точки, докато Славия остава с 6 пункта.

СЛАВИЯ U15 0:2 ЛЕВСКИ U15

0:1 Крум Крумов (27’)0:2 Красен Крумов (41’)

Стартови състави:

Славия: 1. Александър Михайлов, 2. Димитър Караджов, 17. Теодор Пашовски, 11. Калоян Калчев, 5. Борис Димчев, 8. Крис Центнер, 4. Александър Стойчев, 14. Божидар Трифонов, 9. Иван Митов, 7. Владимир Речев, 16. Иван Милушев;

Левски: 1. Александър Митев, 2. Крум Крумов, 3. Мартин Реджебов, 4. Мартин Грозданов, 5. Мариян Славчев, 6. Йоан Немчев, 7. Кристиан Шиячки, 8. Денислав Костов, 9. Красен Крумов, 10. Васил Киров, 11. Мариян Йовов.