БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Левски победи Лудогорец в първия полуфинален сблъсък за Купата на БФС

Левски победи с 2:1 Лудогорец в първа полуфинална среща за купата на БФС при деца, родени 2010 година. Срещата започна с по-активна игра за “сините”, които доминираха през първата част и създадоха няколко добри шанса за гол. Но попадения до полувремето не паднаха.

През втората част отново Левски беше по-добрият на терена и заслужено стигна до откриване на резултата. Появилият се на почивката Мариян Йовов отбеляза попадението. Само 5 минути по-късно Лудогорец изравни, след като Александър Александров бе изведен зад защитата на противника, преодоля вратаря и прати топката в мрежата. Домакините отново продължиха да атакуват и в края на срещата стигнаха до победно попадение отново дело на Мариян Йовов. В заключителните минути пък гостите от Разград имаха шанс да изравнят резултата. След центриране се получи меле в наказателното поле на Левски и футболист на Лудогорец нацели напречната греда.

Така “сините” взимат преднина от един гол преди реванша другата седмица в Разград.