Дубълът на Локо (Пловдив) повали Свиленград накрая

Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) победи в Свиленград едноименния тим с 3:1. Срещата е от петия кръг на Югоизточната Трета лига. Началото не предвещаваше подобен финал. Ерик Почански откри за домакините в 6-ата минута. Мерт Салим наказа грешка на вратаря Георги Милев в 40-ата минута – 1:1. Футболистите на Свиленград натиснаха след почивката. Крум Стоянов тресна гредата, Юлий Шекеров пропусна.

При друга ситуация той вкара, но съдията не зачете попадението, отсъждайки засада. Мачът свърши за Шекеров в 70-ата минута, когато рефера му свири нарушение и вдигна втори жълт и червен картон. Развръзката настъпи в последните 180 секунди. Първо Даниел Маджаров направи 1:2. Веселин Празов вкара третия гол за пловдивчани.