Фратрия повали Бенковски за минути

Фратрия (Варна) разгроми Бенковски (Исперих) с 5:1. Срещата от 27-ия кръг на Североизточната Трета лига се проведе в Каварна. Силни начални минути на втората част осигуриха изразителния успех за варненци. Денис Кадир им даде преднина, само 120 секунди след началото. Сонер Хюсеин възстанови равенството в 5-ата минута. ;

В 20-ата обаче Андрий Лисак реализира второ попадение за Фратрия. Съперникът опита да отвърне, но не се възползва от ситуации и двата отбора се оттеглиха на почивка. След нея, интригата беше премахната за няколко минути. Денис Васин реализира за 3:1 в 46-ата. След 180 секунди, Лисак с разписа за втори път. В 53-ата минута Кадир вкара петия гол. Димитър Игнатовски стреля и вратаря на Фратрия отклони топката в гредата в 70-ата минута.