Бенковски излъга Устрем (Дончево)

Бенковски (Исперих) спечели гостуването си на Устрем (Дончево) с 2:1. Срещата е от 26-ия кръг на Североизточната Трета лига. Стана интересен, коректен и двуостър мач с критични моменти и пред двете врати. По веднъж гредите помогнаха на вратарите. Нулите не помръднаха обаче повече от час. Едва в 65-ата минута вратаря на домакините отби топката след опасен удар, но Стефан Димов я насочи в мрежата му.

Марин Петков възстанови равенството с глава, десетина минути по-късно. Попадението окрили играчите на Устрем и те натиснаха. В тила им обаче се отвориха празни пространства и съперника се възползва. В 88-ата минута Ерен Рубил проби, подаде и Ивелин Василев реализира победното попадение.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!