Дунав II и Бенковски си вкараха по два пъти

2:2 приключиха в Русе, втория отбор на Дунав и Бенковски (Исперих). Срещата е от 17-ия кръг на Североизточната Трета лига. Стана двуостър мач, в който головете паднаха в първия половин час. Никола Тотев стреля от границата на наказателното пол и топката се укроти в мрежата на гостите, в 8-ата минута. След още толкова време, Ивелин Василев изравни с удар от десет метра. Само след 120 секунди, Василев започна атака на своите, подавайки на Хакан Шюкрю, който пък центрира и Сонер Хюсеин реализира за обрата – 1:2.

В 28-ата минута Елиян Александров притисна защитник, който върна топката към вратаря, но русенския футболист достигна пръв до кълбото и го насочи в мрежата за окончателното 2:2. До 60-ата минута имаше равновесие. После гостите отпаднаха физически, съперника взе инициативата, създаде ситуации. Пред отсрещната врата Хакан Шюкрю пропиля две възможности.