Неочаквана грешна стъпка спря устрема на Щутгарт

Третият в класирането Щутгарт записа изненадваща домакинска издънка в Бундеслигата, след като направи 1:1 с намиращия се в зоната на изпадащите Кьолн. Това се случи в мач от 23-тия кръг, с което “швабите” пропуснаха да се доближат още повече до Байерн (Мюнхен).

Тимът на Себастиан Хьонес се намираше в серия от четири поредни победи в първенството, но този път не беше на висота и позволи на съперника заслужено да си тръгне с точка. Първото полувреме беше доста разочароващо, но като че ли всичко се оправи за Щутгарт, след като тимът поведе с 1:0 само седем минути след паузата. Тогава Енцо Мило реализира след удар от няколко метра.

Футболистите на Кьолн обаче успяха бързо да отговорят и в 62-рата минута Ерик Мартел изравни.

До края домакините с нищо не убедиха, че заслужаваха да спечелят и двубоят завърши при 1:1.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!