Боруна тресна Партизан

Боруна (Царева ливада) победи гостуващия му Партизан (Червен бряг) с 4:2. Срещата е от първия кръг на Северозападната Трета лига. Стана интригуващ двубой. Мартин Ширтев даде ранен аванс на домакините с попадение в 5-ата минута. Христо Димов изравни десетина минути по-късно. В 40-ата минута съдията отсъди дузпа за Боруна, но Йоан Петков уцели гредата. В 51-ата минута Николай Банов реализира второто попадение във вратата на червенобрежкия тим. Последваха опасности пред отсрещната врата, но без резултат. В 71-ата минута Васил Андреев направи 3:1. Интригата се върна накрая. Първо Георги Петков намали на 3:2. С подновяването на играта от центъра обаче, Йоан Петков прехвърли вратаря на Партизан за окончателното 4:2. Ширтев пък уцели и гредата.