Екшън в ОАКА, залата е потрошена

Истински екшън се разигра в рамките на последния час в Олимпийския комплекс в Атина. Четвъртият мач от серията между Панатинайкос и Олимпиакос бе прекъснат в края на третата четвърт при резултат 35:63 в полза на “червено-белите”, след като феновете на домакините започнаха да обстрелват паркета с бутилки, бомбички и факли, като дори уцелиха един от съдиите с бутилка.

Везенков и Олимпиакос отново покориха Гърция след истински екшън в потрошения Олимпийски комплекс

Дори и след наредбата залата да бъде изпразнена, ядосаните привърженици на “детелините” не са спрели да хвърлят предмети по терена. В допълнение към това ултрасите на домакините дори са си позволили да нахлуят на паркета, предава репортер на Sportal.bg. Всички официални лица са били прибрани, тъй като разярените фенове на най-успешния гръцки клуб са потрошили седалките в залата и са продължили да хвърлят бомбички по паркета. Така засега изобщо не е ясно дали срещата ще се доиграе днес, или пък дори няма да се стигне до служебна загуба за ПАО заради деянията на феновете им. Чака се решението на ръководните лица.