Състоянието на Везенков не може да се усложни

Травмата в задната част на коляното, която тормози Александър Везенков от няколко дни насам, не може да се усложни, разбра Sportal.bg. Ставният оток, от който се възстановява звездата на Олимпиакос, е получен от удар, като с всеки изминал ден болката в крака на национала намалява.

Везенков поднови тренировки в навечерието на четвъртия мач от серията

Именно заради това Везенков тренира наравно със своите съотборници през днешния ден, след като пропусна последното занимание с тима си. Той вече успя да стисне зъби и да прекара 20 минути на терена в мач №3, като спомогна за убедителната победа със 75:52 в неделя вечер.

Така очакванията са Везенков да е в още по-добро състояние утре, когато ще се проведе и четвъртият мач от финалната серия за титлата. Олимпиакос и Панатинайкос излизат един срещу друг от 21:15 часа в Олимпийския комплекс в Атина при общ резултат 2-1 в полза на “червено-белите”.