Червен картон, показан от Кабаков, улесни Уест Хам

Уест Хам нямаше никакви проблеми да се класира за четвъртфиналите на Лигата на конференциите. Лондончани спечелиха с 4:0 реванша срещу АЕК Ларнака и с общ резултат 6:0 продължават напред.

Джанлука Скамака откри резултата в 20-ата минута след грешка в защитата на гостите. В края на първото полувреме българският съдия Георги Кабаков показа червен картон на Густаво Ледеш за нарушение срещу Пабло Форналс. Реферът първо извади жълт картон, след след разглеждане на ситуацията с ВАР той бе променен на червен.

В началото на втората част Джаръд Боуен релизира два гола в рамките на две минути и стана най-резултатният играч в евротурнирите в историята на "чуковете". Четвъртото попадение в мача бе дело на 18-годишния юноша на клуба Дивин Мубама, който отбеляза първия си гол за Уест Хам десет минути след като се появи на терена.