Мениджърът на Уулвърхамптън похвали Хименес след успеха над Евертън

Мениджърът на Уулвърхамптън Бруно Лаже похвали Раул Хименес за представянето му срещу Евертън при победата с 2:1 в десетия кръг на Висшата лига. Мексиканецът отбеляза втория гол за своя тим в двубоя, а това е 50-ото му попадение за "вълците". 30-годишният Хименес реализира за 2:0 в 32-ата минута. Той претърпя сериозна травма на главата пред ноември 2020 година, заради която пропусна края на миналия сезон. От началото на тази година нападателят има два гола и две асистенции в 10 мача.

С успеха срещу Евертън "вълците" се изкачиха на седмо място във временното класиране в шампионата, записвайки четвърта победа в последните си пет мача.

"Раул е изключително полезен за отбора. Той е първият, който пресира и се движи през всичките 90 минути. Това е добър пример за останалите", коментира Бруно Лаже.