Евгений Сердюк: Малко време ми беше нужно, за да се разпиша, трябват ми само шансове

Едно от новото попълнение на Черно море Евгений Сердюк даде мнението си след победата на своя тим над Арда в мач от 10-ия кръг на efbet Лига. “Моряците” победиха с 3:0, а украинецът вкара първото попадение в мача.

Черно море се върна на победния път, “моряците” разбиха Арда

“Двубоят бе труден за нас да играем навън. Те играха добре и имаха подкрепата от публиката. Слушаме нашия треньор, правим това, което той ни казва. Имахме своите ситуации и вкарахме.

Миналият двубой срещу Пирин влязох само последните 10 минути, дадох пас, с който пропуснахме, а сега показах как трябва да вкарваме.

Искам да кажа благодаря на моя отбор и на моя треньор. Той ми помогна много да бъда тук. Много мои съотборници говорят португалски, но ме разират и на украински. Малко време ми трябваше, за да се разпиша, трябват ми само шансове.

Пътувахме 6 часа дотук, трето поредно гостуване за нас. Треньорът даде почивка на Зе Гомеш и затова аз получих своя шанс. Конкуренцията ще ми се отрази добре, а и той е мой приятел”, заяви Сердюк.