Локо (ГО) премина победоносно и през Червен бряг

Локомотив (Горна Оряховица) се наложи с 1:0 в Червен бряг над Партизан. Двубоят е от петия кръг на Северозападна Трета лига. Тодор Бакърджиев донесе трите точки за „железничарите“ с попадението си в 40-ата минута. Секунди преди това Калоян Тодоров падна на терена, рефера не свири, Бакърджиев стреля, Станислав Антонов изби, но след втория удар топката спря в мрежата. През първата част гостите имаха лек превес. 120 секунди след началния сигнал обаче Ангел Русев пропусна отблизо да вкара за Партизан. При ответната атака Янислав Цачев надбяга червенобрежката защита, но шутира в гредата. Михаил Милчев отправи опасен удар, но Ивайло Петков се справи. Няколко опасности пък създадоха футболистите на Локомотив.