Левски (Левски) повали Дреновец в шоу с 10 гола

В Дреновец едноименният тим загуби с 4:6 от Левски 2007 (Левски) в мач от третия кръг на Северозападна Трета лига. Тон за голеадата даде Антонио Иванджиков с попадението си в 5-ата минута, след пас на Цветослав Игнатов. След още толкова време Тихомир Тодоров подаде на Венцислав Миленов, който удвои.

Изминаваше четвърт час от началото, когато бранителят Христо Карлуковски шутира топката в мрежата на своите – 0:3. Само за 17 минути след почивката равенството беше възстановено. Първо в 55-ата минута контраатака на домакините продължи с пас отдясно, центраране и Любомир Веселов намали на 1:3. Скоро обаче Миленов върна разликата от 3 гола. В 62-ата минута Боби Симеонов стреля неспасяемо от границата на наказателното поле.

180 секунди по-късно с глава се разписа и резервата Гълъб Герасимов. В 72-ата минута Веселов направи добавка за 4:4. В 81-ата обаче Раденцов вкара от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Тодоров. Накрая с шут от 20 метра се разписа и Траян Димитров.

Стартови състави:Дреновец: 12. Ивайло Върганов, 44. Пламен Ненов, 5. Чавдар Александров, 19. Боби Симеонов, 88. Людмил Иванов, 4. Христо Карлуковски, 17. Християн Илиев, 10. Денил Селимински, 11. Пиер Пиеров, 7. Любомир Веселов, 9. Александър Веселинов (капитан) Треньор: Александър Петров Левски: 1. Васил Тодоров, 11. Цветослав Игнатов, 5. Веселин Митев, 6. Иван Иванов, 12. Славей Байрактаров, 15. Тихомир Тодоров, 10. Траян Димитров, 8. Ивайло Раденцов (капитан), 9. Антонио Иванджиков, 7. Леон Илиев, 19. Венцислав Миленов Треньор: Дочко Дочев