Фийни: Загубихме двубоя през първото полувреме

Мениджърът на Пирини (Благоевград) Уорън Фийни даде мнението си след първия мач на “орлетата” в efbet Лига през този сезон. Благоевградчани загубиха с 1:2 като гости на Пловдив, но специалистът призна, че е останал доволен от играта през втората част на своя тим.

Ботев зарадва Зингаревич и феновете с успешен старт на сезона

“Мисля, че загубихме двубоя през първото полувреме. През второто дори техният мениджър каза, че създаохме много положения. Създадохме положения и показахме по-добра игра. Доволен съм от втората част. Има още какво да направим обаче.

Това казах и на момчетата - трябва да сме дисциплинирани, но видяхте реакцията ни. Изглеждахме силни. Като за първи мач от сезона, се справихме добре.

Зависи какво ще направт играчите срещу Берое. Очаквам игра като през втората част от днес”, заяви Фийни.