ЦСКА - София стана шампион при U15

ЦСКА - София U15 спечели домакинството си на връстниците си от Черно море с убедителното 4:0 и кръг преди края на първенството в Елитната група до 15 години спечели титлата. “Червените” имат 5 точки аванс пред втория Лудогорец.

ЦСКА - София с две равенства и една загуба при юношите

През първото полувреме ЦСКА - София имаше много възможности за откриване на резултата, но нямаха шанс пред гола и двата отбора се оттеглиха на почивка при нулево реми.

През втората част момчетата на Стоян Ангелов бяха пълни господари на терена и нанизаха цели 4 попадения в противниковата врата. Капитанът Кирил Георгиев даде аванс на “червените” в началото на второто полувреме. Малко след това Димитър Христов удвои. Последваха още два гола, дело на голмайстора Илиян Димитров, който оформи крайното 4:0 след подадване на Милен Георгиев.

След срещата старши треньорът на “червените” Стоян Ангелов и неговият щаб посетиха музея на спортната слава на клуба и оставиха там току-що спечелената купа.

Стартов състав на ЦСКА - София: Георги Гергинов (в), Светозар Евтов, Тодор Цонев, Алексей Раданов, Димитър Христов, Димитър Петров, Илиян Димитров, Кристиан Чачев, Христослав Ячев, Кирил Георгиев (к), Александър Кожухаров.