12 години от създаването на Интер Клуб България

Фен клубът на Интер в България празнува своя 12-и рожден ден. Ето какво бе споделено във "Фейсбук" страницата Inter Club Bulgaria:

Милан предложи договор на защитник на Интер

"На днешният ден през 2009г. беше създаден първият и единствен официален фен клуб на ФК Интернационале Милано в България!

12 години, в които изживяхме много щастливи мигове заедно, създадохме приятелства и спомени за цял живот.

Една организация, движена единствено от ентусиазма и любовта към Интер, която не само, че не изчезна за толкова години, но и продължава да бъде лицето на интеристите в България.

Честита годишнина на членовете на Интер Клуб България и добре дошли на всички черносини сърца, които желаят да се присъединят към нас. Тепърва ни чакат още щастливи мигове с любимият ИНТЕР!"

Още от Футбол свят

Виж всички