Андрес Иниеста не спира да "преподава" (видео)

Статуя на голия Иниеста втрещи Испания

Бившият капитан на Барселона Андрес Иниеста продължава да показва класа. По-рано днес той вкара гол и добави асистенция за успеха на своя Висел (Кобе) с 3:1 над Гуанжоу Евъргранде в мач от груповата фаза на Шампионската лига на Азия, който се игра в Доха (Катар). С тази победа японският тим си гарантира класирането за фазата на преките елиминации.Броени минути преди края 36-годишният вече Иниеста заби важния трети гол, който отказа домакините. Преди това световният шампион беше асистирал за първото попадение на Висел в 44-ата минута. През тази година испанецът има 5 гола и 8 асистенции в 30 участия за клубния си отбор. Договорът му изтича през януари, но преди време той беше казал, че смята да играе още 2-3 години.