Берое и Етър не се победиха в контрола

Берое и Етър завършиха наравно 0:0 в контролна среща. През първата част двата тима играха равностойно и сериозни положения пред някоя от двете врати липсваха. Най-близо до откриване на резултата бе Алиун Фал, който проби в наказателното поле в 25-ата минута, финтира бранител и стреля от малък ъгъл, но Господинов спаси. Пет минути след подновяване на играта Зоран Йосипович бе изведен зад гърба на отбраната, но Иванов отрази удара на нападателя.В 52-ата минута Конте стреля от пряк свободен удар, но топката мина на сантиметри от гредата. Три минути след това Милчо Ангелов излезе сам срещу Ганев, но стражът спаси неговия удар.В 63-ата минута Йосипович стреля опасно от пряк свободен удар, топката рикошира, но Иванов успя да я избие след отличен рефлекс. Две минути по-късно Али центрира за Йосипович, който засече в движение, но топката срещна напречната греда.В 79-ата минута Петков засече с глава центрирана от корнер топка, но ударът му срещна гредата. До края на срещата нямаше нови сериозни положения и двата тима завърши без отбелязан гол.Следващата проверка на Берое е в събота (25 юли) срещу ЦСКА 1948. Двубоят отново е в 19.00 часа.