Дуетът Каръл-Нолан отново работи и носи победи на Уест Хам

Титулярната двойка в атаката на Уест Хам Андрю Каръл - Кевин Нолан демонстрира колко е важна за отбора на Сам Алърдайс и с две комбинации помежду си донесе важна победа с 2:0 над Суонзи на "Болейн Граунд". И двете попадения за "чуковете" паднаха преди почивката, като и в двата случая централният нападател Каръл свали топката към колегата си Нолан и той прониза Герхард Тремел. В 26-ата минута Каръл подаде към Нолан, който си спря топката на гърди и с удар от воле опъна мрежата на гостите за 1:0. По-добрата игра на домакините продължи и в добавеното време на първата част отново Каръл се извиси над защитниците на гостите след центриране от корнер и чукна топката към Нолан, който отблизо удвои аванса на своя тим също с глава.След почивката Каръл се превърна от герой в грешник за лондонския клуб, след като в 59-ата минута си изкара червен картон, замахвайки да удари с ръка Чико Флорес при сблъсък в средата на терена и по този начин остави отбора си с човек по-малко за повече от половин час. Домакините обаче издържаха на натиска на своя съперник и не допуснаха сериозни положения пред Адриан дел Кастийо. Победата изкачи Уест Хам над зоната на изпадащите с 22 точки, колкото има и попадналият "под чертата" Стоук Сити. По-късно днес "грънчарите" посрещат Манчестър Юнайтед на "Британия Стейдиъм". СТАТИСТИКА ОТ МАЧА ТУК!МИНУТА ПО МИНУТА ТУК!ВИЖ КЛАСИРАНЕТО ТУК!