Алкоркон на прага на отпадането

Кошмарът на Реал Мадрид Алкоркон загуби с 0:2 у дома срещу Гранада в първа среща от 1/16-финалите за Купата на краля. С два гола на Одион Игало (30 и 81) тимът на Лукас Алкарас почти си осигури класиране напред. Първият шанс се откри пред Алкоркон в осмата минута, но никой не засече опасното центриране отдясно. В 30-ата гостите от "Лос Карменес" откриха резултата: Одион Игало се разписа с глава след хубава комбинация с Фран Рико. До края на полувремето пропуски направиха Желсон Мурийо, Прендес и Юли. В 50-ата Хасан Йебда не завърши прекрасна атака на андалуския тим. Отново той шутира извън целта в 68-ата минута. В 71-ата Хавито от мадридския тим удари греда. В 78-ата Игало изпусна на два пъти. В 81-ата нападателят на Гранада завърши хубава контра с фалцов удар покрай вратаря Дани Хименес. След 90-ата минута Ирибас не можа да намали, след като опитът му от въздуха беше неточен, а Дани Пачеко беше още по-близо до гол.МИНУТА ПО МИНУТАСнимка: AD Alcorcon