Торино помете Катаня и сложи край на черната серия (видео)

Отборът на Торино слои край на черната си серия от 8 поредни мача без победа. "Биковете" разгромиха като домакини с 4:1 Катаня в среща от 13-ия кръг на Серия "А" и записаха първа победа от 22 септември.Две попадения за Торино реализира Омар Ел Кадури (34, 61), а другите два гола за Торино вкараха Чиро Имобиле (10) и Емилиано Морети (59). Почетното попадение за сицилианците бе дело на резервата Себастиан Лето (50). Имобиле откри резултата, наказвайки груба грешка на защитник на Катаня, която остави нападателя на Торино очи в очи с вратаря Мариано Андухар. Ново лошо отиграване на бранител на сицилианците позволи на Ел Кадури с удар отблизо да удвои аванса на домакините в резултата още преди почивката. В началото на втората част Лето намали на 1:2 с красив прехвърлящ удар, но защитникът Емилиано Морети бе точен за 3:1 с глава след изпълнение на корнер. Крайния резултат оформи Ел Кадури с втория си гол в мача, до който се стигна след разбъркване пред вратата на гостите.Торино се намира на 12-о място в класирането с 15 точки, а Катаня заема последната 20-а позиция с 9 точки.СТАТИСТИКА НА МАЧАМИНУТА ПО МИНУТАКЛАСИРАНЕ