Жоазиньо вдъхнови Краснодар срещу Ростов, домакините изпускат две дузпи (видео)

Бившият халф на Левски Жоао Жоазиньо бе един от героите за своя тим Краснодар в гостуването на Ростов от 4-ия кръг на руската Премиер лига за успеха с 2:0. Бразилецът отбеляза първото попадение в мача в 21-ата минута, а Одил Ахмедов вкара втория гол за своя тим в 58-ата минута след асистенция на Владимир Бистров.Домакините от Ростов обаче могат много да съжаляват, че не измъкнаха нещо повече от срещата, след като пропуснаха две дузпи. Първо в 38-ата минута Виталий Дяков не успя да се разпише от бялата точка, а в 42-ата минута и Хръвойе Милич не можа да вкара от втори наказателен удар.Така Краснодар продължава да няма загуба от началото на сезона и с актив от 8 точки се изкачи до 5-ото място във временното класиране. Ростов пък продължава да няма успех на сметката си и се намира на 14-ото място с 1 точка.МИНУТА ПО МИНУТАСТАТИСТИКА ОТ МАЧАКЛАСИРАНЕ