Ростов обърна Мордовия за 60 секунди (видео)

Само в рамките на 60 секунди Ростов успя да обърне Мордовия от 0:1 до 2:1 в мача от петия кръг на руската Премиер лига, който се изигра на стадион "Олимп-2" в Ростов на Дон.

Първото полувреме не предложи емоции за зрителите, но през вторите 45 минути те бяха напълно компенсирани. В 61-ата минута гостите успяха да отбележат чрез Мичъл Доналд, който се възползва от страхотен пас на Ниасе от десния фланг.

Ростов се вдигна да обръща резултата и стигна до изравнителен гол в 79-ата минута. Канга Гелор проби отдясно на наказателното поле, излъга трима футболисти на Мордовия и подаде на линията на вратарското поле, където необезпокояван Максим Григориев отбеляза. Само минута по-късно и Канга Гелор записа името си сред голмайсторите и така донесе победата на Ростов, която е и първа за тима през новия сезон.