Манолев с едно полувреме при равенство на Динамо

Българският национал Станислав Манолев игра 45 минути при равенството на Динамо (Москва) срещу Металист (Харков) в поредната контрола на руския тим преди началото на сезона. Манолев се появи на почивката при резултат 0:2 и беше много активен по десния фланг. Балаш Джуджак и Владимир Гранат вкараха голове за Динамо, след като Хосе Ернесто Соса и Владимир Гоменюк бяха дали аванс на Металист. Динамовци дори можеха да стигнат до пълен обрат, но в края на двубоя привлеченият от Манчестър Юнайтед Александер Бютнер пропусна дузпа.ДИНАМО (МОСКВА) - МЕТАЛИСТ (ХАРКОВ) 2:20:1 Соса (4)0:2 Гоменюк (33)1:2 Джуджак (57)2:2 Гранат (62)Съставът на Динамо: Габулов, Ротенберг (Манолев, 46), Самба (Гранат, 46), Дъглас, Бютнер, Ионов (Катрич, 76), Денисов (к), Венкьор (Юсупов, 70), Джуджак (Жирков, 67), Смолов (Кокорин, 46), Курани (Нобоа, 55)