Ботев (Гълъбово) победи Миньор в Раднево

Ботев (Гълъбово) победи с 3:0 тима от Югоизточна "В" група Миньор на стадиона в Раднево в третата си контрола от лятната си подготовка. Първото полувреме беше сравнително равностойно и двата отбора не успяха да вкарат голове. Но след почивката за тима на Гълъбово натисна противника си. Дясното крило Иван Винков откри резултата в 50-та минута с хладнокръвен удар от дузпа, която беше отсъдена за игра с ръка в наказателното поле на играч от Миньор.В 56-ата минута Винков проби по десния фланга и намери Георги Кирилов, който се разписа за 2:0. В 79-ата минута Кирилов фиксира крайния резултат - 3:0, след като се възползва от подаване отдясно на Валентин Кьосев.В събота Ботев ще пътува до Елхово, където от 18,00 часа ще играе контрола срещу Созопол.