Черно море с убедителна победа срещу Банско

В първия си контролен мач от лятната подготовка за първенството на Б група отборът на Банско загуби тежко с 0:4 от елитния Черно море (Варна). Първият гол в двубоя падна в края на първото полувреме. Георги Божилов с глава бе точен след центриране от корнер. Като цяло първата част на контролната среща премина под диктовката на моряците. След почивката футболистите на варненския тим отбелязаха още три попадения. В 53-та минута при бърза контраатака на моряците Димо Атанасов от свободен удар центрира топката към свободния Бакари и той с глава не остави никакви надежди на стража на Банско за 2:0. Три минути по-късно влезлия в игра Иван Коконов след атака по левия фланг центрира и включилия се Кирил Котев с глава направи резултата класически за 3:0. Последното четвърто попадение отново във вратата на домакините бе на Живко Петков, който се възползва от грешка на вратаря на Банско.