Симеон Славчев: Дали бих искал да играя с Бербатов в Монако? С огромно удоволствие

Младият талант на Литекс Симеон Славчев заяви след победата с 3:0 срещу Ботев (Пловдив) в мач от "А" група в четвъртък вечерта, че "оранжевите" имат потенциал да направят "нещо значимо" в евротурнирите през следващия сезон. "На мнение съм, че в последните мачове играем добре и имаме потенциал да направим нещо значимо в европейските турнири. Резултатът ни накара да се отпуснем и при 2:0 не играхме достатъчно качествено. Като цяло, слабо второ полувреме. Аз лично си давам слаба оценка за втората част", каза халфът, който стана автор на първия гол в срещата."За нашия сезон какво да кажа… не е много добре, не е и много зле, по средата. Моите амбиции бяха да спечелим нещо по-значимо. Всяка вечер се питам защо не става, защо паднахме там, защо изпуснахме тази точка. Ще видим какво ще стане през лятото. Стъпил съм на земята и от няколко мача играя добре, с изключение на второто полувреме днес. Ще видим дали ще остана в Ловеч. Нека не казваме "хоп" преди да сме скочили. Да победим в следващите два мача, а после ще разберете", каза още Славчев. А запитан дали би искал да играе заедно с Димитър Бербатов в Монако, полузащитникът отговори така: "Бербатов е класен, много класен футболист, който играе с фантазия. За мен ще е огромно удоволствие да играя с него, огромно".