Третодивизионният Овиедо не се даде на Реал Сосиедад

Овиедо и Реал Сосиедад завършиха при нулево равенство в първа среща от 4-ия кръг в турнира за Купата на Краля. Въпреки многото положения пред двете врати зрителите на стадион "Карлос Тартиере" така и не видяха гол. Домакините, които са лидери в една от групите в третото ниво на испанския футбол, оказаха сериозна съпротива срещу отбора на Дейвид Мойс. Шотландецът заложи на повечето от резервите, но те не оправдаха доверието му.До почивката гостите пропуснаха няколко положения, а през втората част най-близо до гола беше исландският нападател на Реал Сосиедад Алфред Финбогасон, но вратарят на Овиедо показа класа и запази живи надеждите на съотборниците си пред реванша в Сан Себастиан.ОВИЕДО - РЕАЛ СОСИЕДАД 0:0