Павел Иванов със силен мач при победа на Баия Бланка

Българинът Павел Иванов изигра силен мач за тима на Баия Бланка в първенството на Аржентина по баскетбол за мъже. Баия победи като гост лидера Химнасия Индало с 86:81 (16:22, 26:20, 14:21, 30:18) в среща от 24-ия кръг. Иванов започна като титуляр и беше най-резултатен за победителите с 20 точки. Той добави 4 борби и 2 отнети топки за 30:33 минути. Баия заема шесто място в класирането с южната конференция с актив от 12 победи и 12 поражения. Шампионът на Балканската лига Сигал Прищина, със Станимир Маринов в състава си, победи като гост Или със 78:63 (24:23, 23:13, 13:13, 18:14) в среща от първенството на Косово. Маринов започна в стартовата петица и се отчете с 12 точки, 9 борби, 3 асистенции, 1 отнета топка и 1 чадър за 23 минути. Шампионът на Косово има 9 победи и 3 загуби и заема второ място в класирането.