Треньорът на Вихрен поздрави феновете на ЦСКА

Треньорът на Вихрен (Сандански) Стойко Найденов поздрави феновете на ЦСКА след загубата на неговия тим от "армейците" с 1:5."Доволен съм от играта, но не и от резултата. На моменти през второто полувреме играхме като равен с равен с отбора на ЦСКА. Тренираме всеки ден, без почивка. Условията, създадени от ръководството са прекрасни. Нашият отбор тепърва ще израства. Опитваме се да играем футбол. От мача с ЦСКА само можехме да спечелим и го направихме. Очаквам отборът да завърши между второ и шесто място в генералното класиране. Амбиции и цели нямаме, но искаме да играем с момчета от школата, за да могат да се развиват. Получи се добър празник за града. Поздравявам феновете на ЦСКА за европейското им поведение. Мястото на ЦСКА е в "А" група", заяви Найденов.