Миланов сменен, Грасхопър сдаде третото място (видео)

Българският национал Георги Миланов беше титуляр за Грасхопър, но не успя да помогне на тима си да избегне домакинската загуба с 1:2 от ФК Вадуц в 34-ия кръг на швейцарското първенство. Миланов, който играе при "скакалците" под наем от ЦСКА (Москва), остана на терена до 58-ата минута, а на неговото място влезе Харис Табакович.Морено Костанцо откри за Вадуц в 15-ата минута, но само пет по-късно Мунас Дабур изравни. Израелският нападател, който от новия сезон ще премине в Ред Бул Залцбург, се разписа от дузпа. Победното попадение за гостите бе дело на Филип Мунтвилер в 23-ата минута.Загубата свали Грасхопър от третото място във временното класиране. Отборът от Цюрих беше изпреварен с 1 точка от Люцерн. До края на първенството остават още два кръга. ГРАСХОПЪР - ФК ВАДУЦ 1:20:1 М. Костанцо (15)1:1 М. Дабур (20) д.1:2 Ф. Мунтвилер (23)МИНУТА ПО МИНУТА