Прекратиха контролата на Локомотив (София) (видео)

Метеорологичните условия за пореден път се оказаха пречка за контролните срещи на Локомотив. Днешната среща със София 2010, където начело на тима е Тодор Янчев бе прекратена в началото на второто полувреме при резултат 2:0 в полза на София 2010. Причината за това решение бе вятърът и силния дъжд.

През първото полувреме домакините поведоха с 1:0, а в началото на второто отбелязаха куриозен гол от корнер с помощта на вятъра. 10 минути по-късно двата отбора се решиха да прекратят двубоя и срещата приключи при резултат 2:0.

София 2010 – Лoкомотив (София) 2:0 (прекратен в 58 мин)

1:0 Симеон Ганчев 5

2:0 Асен Асенов 50-автогол

СОФИЯ 2010: Кирил Георгиев, Давид Стоянов, Иво Маринов, Мирослав Иванов, Тони Стоичков, Николай Лазаров, Александър Димитров, Радой Божилов, Александър Аспарухов, Христо Бангеев, Симеон Ганчев. Старши треньор – Тодор Янчев

ЛОКО СФ: Драгомир Петков, Николай Велков, Антон Славчев, Дарко Савич, Димитър Тодоров, Костадин Ангелов, Кристиян Величков, Мартин Димитров, Росен Йорданов, Георг Василев, Васил Димитров. Старши треньор – Антон Велков.