Верея не успя да победи Бекешчаба в контрола

Отборът на ФК Верея завърши 1:1 срещу унгарския Бекешчаба в първата си контрола от подготвителния си лагер в турския курорт Анталия.В 23-та минута старозагорският тим откри резултата след добра атака, при която Здравко Илиев с глава намери Дончо Атанасов в наказателното поле на унгарците и той се разписа за 1:0. ФК Верея допусна изравняване в 83-та минута, а попадението за Бекешчаба реализира Вашко.Конгоанският вратар Кристофър Мафумби пази старозагорската врата през първото полувреме, след което бе заменен от Диян Вълков.В събота (6 февруари) ФК Верея ще изиграе втората си контрола срещу ФК Балкан (Туркменистан).ФК Верея: Мафумби (46 - Вълков), Тенев, Илиев (70 - Костов), Желев, Ганев, Пидев (60 - Ботев), Васев (78 - Енчев), Плахов (60 - М. Митев), Яшар (75 - В. Иванов), Винков (80 - Хр. Митев), Атанасов.