Верея не успя да победи Бекешчаба в контрола

Отборът на ФК Верея завърши 1:1 срещу унгарския Бекешчаба в първата си контрола от подготвителния си лагер в турския курорт Анталия.

В 23-та минута старозагорският тим откри резултата след добра атака, при която Здравко Илиев с глава намери Дончо Атанасов в наказателното поле на унгарците и той се разписа за 1:0. ФК Верея допусна изравняване в 83-та минута, а попадението за Бекешчаба реализира Вашко.

Конгоанският вратар Кристофър Мафумби пази старозагорската врата през първото полувреме, след което бе заменен от Диян Вълков.

В събота (6 февруари) ФК Верея ще изиграе втората си контрола срещу ФК Балкан (Туркменистан).

ФК Верея: Мафумби (46 - Вълков), Тенев, Илиев (70 - Костов), Желев, Ганев, Пидев (60 - Ботев), Васев (78 - Енчев), Плахов (60 - М. Митев), Яшар (75 - В. Иванов), Винков (80 - Хр. Митев), Атанасов.