Кузмановски: Нямаме характер, някои играчи са за втора дивизия

Наставникът на Монтана Стевица Кузмановски разкритикува остро футболистите си след драматичното поражение с 1:2 от Славия тази вечер. Монтанци излязоха напред в резултата с гол в 86-ата минута, но въпреки това загубиха срещата."Драматична загуба, пропуснахме стопроцентови голови положения, явно нямаме качества в нападение. Просто няма характер този отбор, някои футболисти са за втора дивизия. Футболът е мъжка игра и трябва да се играе мъжки, а не да се разхождаш по терена. Пропускаме стопроцентови положения, невероятно е, че не ги реализирахме. Накрая вкарахаме гол и помислихме, че всичко е свършило, но футбол се играе 90 минути. Уж опитни играчи, а накрая вършат глупости. Търсим нови попълнения. Предстои пауза в шампионата и ни чака много работа, трябва да се изчистват някои неща, може би трябва да стигнем до дъното, за да тръгнем нагоре", коментира видимо разочарованият Кузмановски.