Луис Енрике: Меси е най-добрият в историята на футбола, знам какво говоря

Старши треньорът на Барселона Луис Енрике беше на върха на щастието след драматичната победа с 3:2 над Реал Мадрид в голямото дерби от 33-ия кръг на Ла Лига. Каталунците изтръгнаха трите точки на "Сантиаго Бернабеу" в добавеното време с гол на Лионел Меси, който вече има 500 попадения с екипа на каталунците."Този мач показа, че се намираме в добра форма. Трябваше да се борим за победата и го направихме от първата до последната минута. Темпото на игра беше високо, и двата отбора създадоха много положения. Никой не може да постави под съмнение класата на Реал. Това е един от най-добрите отбори в света, който продължава да печели титли. Днешната победа е и за нашите фенове, на които искахме да се отблагодарим за всеотдайната подкрепа, дори след отпадането от Ювентус в Шампионската лига", заяви Луис Енрике."Меси е най-добрият в цялата история на футбола. Видял съм много и знам какво говоря. Радвам се за неговия юбилеен гол номер 500. Барселона от дълги години е велик отбор, но най-важната част от клубната история принадлежи на Лео", не спести комплиментите си по адрес на аржентинеца треньорът на Барса.ФОТОГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА